Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

12 Mar 2017 00:06 #195042 by Αγγελική Γοργορίνη

Divine Raiden wrote: Χαζεύω τις ειδήσεις που ανέβηκαν σήμερα και απολαμβάνω τα μακαρόνια μου με κιμά.


Πω πω, σταμάτα και πείνασα χειρότερα τώρα. :P Εγώ ετοιμάζομαι να φάω κορν φλέικς με γάλα, αλλά νομίζω άνετα θα προτιμούσα τα μακαρόνια με τον κιμά!

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2017 00:51 #195045 by Angel
Replied by Angel on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

Dovahkiin wrote:

Divine Raiden wrote: Χαζεύω τις ειδήσεις που ανέβηκαν σήμερα και απολαμβάνω τα μακαρόνια μου με κιμά.


Πω πω, σταμάτα και πείνασα χειρότερα τώρα. :P Εγώ ετοιμάζομαι να φάω κορν φλέικς με γάλα, αλλά νομίζω άνετα θα προτιμούσα τα μακαρόνια με τον κιμά!

Μια χαρά είναι και αυτά!

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2017 01:43 #195049 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Σερφάρισμα στο Gameworld και ακούω μουσική.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2017 05:18 #195058 by Γιώργος Λόλας

Divine Raiden wrote: Βαριέμαι τη ζωη μου και ψάχνω να βρω τίποτα καινούριο να παίξω :P


Παίξε Paladins :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2017 13:38 #195061 by Angel
Replied by Angel on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

geololj wrote:

Divine Raiden wrote: Βαριέμαι τη ζωη μου και ψάχνω να βρω τίποτα καινούριο να παίξω :P


Παίξε Paladins :P

Έχω OverWatch :P

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Mar 2017 03:13 - 16 Mar 2017 03:17 #195306 by Blood Prince
Εχω πήξει στο διάβασμα. Οσο σκέφτομαι πως Ιούνιο γράφω εξετάσεις με πιάνει ανατριχίλα. :S Πάλι καλά που στην σχολή μου στο ΕΑΠ αν κοπώ γράφω πάλι Ιούλιο και όχι Σεπτέμβριο. :P Θέλω να το περάσω το μάθημα για να έχω πιθανότητες να ξεμπερδεύω μέσα σε άλλα δύο χρόνια και να είμαι στην αγορά εργασίας με το master.Σαν να γράφω πανελλήνιες νιώθω. :S

Πάντως ενώ σκεφτόμουν να κάνω γυμναστική την ανέβαλλα λόγω διαβάσματος και απ'ότι φαίνεται ανέβαλλα και τον ύπνο. LOL :lol:

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Mar 2017 11:05 #195309 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Η γυμναστική κάνει καλό και τονώνει τον οργανισμό, πιστεύω θα βοηθήσει στο διάβασμα, να πας δηλαδή για γυμναστική, μετά ντους και διάβασμα.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Mar 2017 12:18 - 17 Mar 2017 12:43 #195378 by Blood Prince

Shikabane_Hime7 wrote: Η γυμναστική κάνει καλό και τονώνει τον οργανισμό, πιστεύω θα βοηθήσει στο διάβασμα, να πας δηλαδή για γυμναστική, μετά ντους και διάβασμα.


Οσο και να διαβάζω,σκέφτομαι φάση θα έχει να είμαι καλά προετοιμασμένος και επειδή θα πρέπει να τα θυμάμαι απέξω σε συνδυασμό με το άγχος,να τα ξεχάσω όλα και να κοπώ μετά. btw Τελευταία φορά που εξετάστηκα ήταν το 2009 που πήγαινα για πτυχίο οπότε τώρα πρώτη φορά μετά απο καιρό σε ύλη τριών εξαμηνιαίων μαθημάτων η οποία ισοδυναμεί με 1 Θ.Ε (όσοι είναι ΕΑΠ ξέρουν ;) ) μου προκαλεί ανατριχίλα.Τι να κάνουμε,προσπαθούμε τουλάχιστον και ότι γίνει. :cheer: Εξάλλου για μεταπτυχιακό πάω,όχι για πρώτο πτυχίο. :cheer:

by the way η γυμναστική και στην συνέχεια ντους είναι ηδονή πάντα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Mar 2017 12:50 #195383 by Angel
Replied by Angel on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Διαβάζω το Review του Παντελή για το Wildlands.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Mar 2017 15:21 #195459 by Blood Prince
Χαλαρώνω στο internet και βλέπω διάφορα trailer στο youtube.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification