Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

User του μήνα: Φεβρουάριος 2018

25 Feb 2018 02:14 #212822 by Marios Ntallaris
Ποιος είναι ο καλύτερος user? Ένα διαχρονικό ερώτημα που θέτω κάθε μήνα. Να μην πολυλογώ να η λίστα , ψήφισε.
The topic has been locked.
25 Feb 2018 09:22 #212823 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
The Reaper από μένα, άξιος νικητής για αυτό το μήνα με τη συμμετοχή του!
The topic has been locked.
25 Feb 2018 14:19 - 25 Feb 2018 14:31 #212829 by Blood Prince
Με βάση την λίστα The Reaper φυσικά είναι ο user του μήνα.Οσοι τον περνάνε είναι ή Community Support (+Moderators) ή Συντάκτες.Επιπλέον η Dovahkiin είναι Veteran Member.Το έχω υπόψιν μου.

Μπορεί οι Community Support να συμμετέχουν κανονικά στην ψηφοφορία για Users αλλά εγώ δεν τους θεωρώ υποψήφιους καθώς δεν είναι Users οπότε ψηφίζω The Reaper.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The topic has been locked.
25 Feb 2018 14:29 #212836 by Lyricaldemon
O the reaper φυσικά!
The topic has been locked.
25 Feb 2018 16:23 #212847 by Γιώργος Δημητρούλης
The reaper για αυτόν τον μήνα. Συγχαρητήρια.
The topic has been locked.
25 Feb 2018 21:23 - 26 Feb 2018 00:39 #212854 by Angel

Blood Prince wrote: Με βάση την λίστα The Reaper φυσικά είναι ο user του μήνα.Οσοι τον περνάνε είναι ή Community Support (+Moderators) ή Συντάκτες.Επιπλέον η Dovahkiin είναι Veteran Member.Το έχω υπόψιν μου.

Μπορεί οι Community Support να συμμετέχουν κανονικά στην ψηφοφορία για Users αλλά εγώ δεν τους θεωρώ υποψήφιους καθώς δεν είναι Users οπότε ψηφίζω The Reaper.


Όσοι είμαστε στο Community Support φυσικά και είμαστε users.Χρησιμοποιούμε το forum και το site όπως όλοι σας.Το οτι έχουμε επιλέξει να βοηθάμε την όλη κατάσταση δεν σημαίνει οτι παύουμε να είμαστε χρήστες.Μπορεί να έχουμε 5 δικαιώματα παραπάνω απο τους υπόλοιπους χρήστες αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα διευκόλυνσης .Επίσης κανείς δεν μας έβαλε το μαχαίρι στον λαιμό και μας είπε "ή θα κάνετε οτι κάνετε ή θα σας φάμε λάχανο".Το forum λειτουργεί όπως το βλέπετε επειδή υπάρχουμε και εμείς.Είναι επιλογή μας το να συμμετέχουμε "έξτρα".Επίσης έχεις ψηφίσει και τον Παναγιώτη στο παρελθόν οπότε ας μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας :P

Αφού λοιπόν έφυγε αυτό απο την μέση ψηφίζω και εγώ τον Reaper.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης
The topic has been locked.
25 Feb 2018 23:04 #212860 by A
Ψηφίζω και εγώ The Reaper

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
The topic has been locked.
26 Feb 2018 12:48 #212864 by Georgios Manolis
The Reaper,ήρθε η σειρά σου νομίζω!

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore
The topic has been locked.
26 Feb 2018 13:51 #212869 by Πιέρρος Φουστέρης
Να σημειώσω πως συμφωνώ με τον Άγγελο για ό,τι είπε σχετικά με το Community Support. Σύμφωνα με τους κανονισμούς, θεωρούμαστε, ακόμη, μέλη (ή Users, αν προτιμάτε) του site/forum, από τη στιγμή που δεν είμαστε έμμισθοι (δηλαδή, δεν πληρωνόμαστε για τις υπηρεσίες μας), παρά βοηθάμε τους συντάκτες με την διαχείριση και την διατήρηση του forum. Συμμετέχουμε κανονικότατα και βοηθάμε τους υπόλοιπους με όποια τυχόν απορία έχουν, οπότε το γεγονός ότι συγκεκριμένα μέλη του Community Support (ο Πάνος και ο Άγγελος, για να λέμε ονόματα) φαίνονται περισσότερο από άλλους είναι αυτός ακριβώς ο λόγος. Οπότε, σε καμία περίπτωση δεν θα έπρεπε να σκεφτείτε ότι δεν θα έπρεπε να συμμετέχουν στους μηνιαίους μας διαγωνισμούς, διότι βρίσκονται στην λίστα επειδή το θέλουν και κάνουν ό,τι κάνετε κι εσείς. After all this is said, ψηφίζω κι εγώ τον Reaper, γιατί, όπως και να το κάνουμε, ήταν παντού!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
The following user(s) said Thank You: Angel
The topic has been locked.
01 Mar 2018 19:59 #213025 by Marios Ntallaris
Εγώ ψηφίζω Blood Prince για το επικό σχόλιο, για να νικήσει όπως είχε ξανά νικήσει τότε που ήταν ο ίδιος στο Community Support. Anyway που λέει και ο Tommy Wiseau, νικητής είναι ο The Reaper. Μπράβο!
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης, Angel
The topic has been locked.
Notification