Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

FIFA 17

14 Feb 2017 09:54 #193792 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

AndrewMvP_17 wrote: @Παναγιωτη εδω ειναι η ομαδα μου,μετα την αγγλικη που ειχα φτιαξει και απο τα νευρα μου την ειχα αλλαξει και πηγα σε ιταλικα προτυπα :P www.futhead.com/17/squads/4589444/
Δεν υπαρχουν πλεον πολλες επιλογες ,στο μυαλο μου απο παιχτες που θα με ανεβαζαν επιπεδο εχω,τον Ναινγκολαν,αλλα δεν ξερω ποιος θα γυρνουσε 6αρι ισως ο Κεντιρα,αλλα εκει αποδιδει καλα.Επισης εξτρεμ δεν υπαρχουν πολλα αξιολογα,επιθεση με Ιγκουαιν και αλλαγη του το τρομερο Νιανγκ ειμαι καλυμμενος,Μπακα δεν ξερω αν ειναι καλος...Θα θελα Ντιμπαλα,αλλα που να βρω τοσα κοινς,απορω πως εχει 85 OVR ενω ο Higuain 88 και ειναι πανακριβος,ισως ο χειρισμος του που ειναι τοσο απλος και ωραιος τι να πω...Στην αμυνα δεν εχω θεμα ειναι απο τη δυναμη μου,δοκιμασα Μπονουτσι αντι μανωλα δεν με τρελανε,ισως Μπαρτζαλι στο μελλον,αλλα δεν καιγομαι,με παει αρκετα καλα,η δυναμη του κιελινι με τη ταχυτητα του Κωστα...Στο τερμα καλος ο Χαντανοβιτς,δεν ξερω αν αξιζει να παρω Μπουφον ,πιστευω ειναι μικρες οι διαφορες.... Περιμενω με ανυπομονησια τις αποψεις σου :P


Εχω παρει απ'ολα τα πακετα με Coins που εχει σαν μπονους μετα απο καθε ματς,τα 200Χ10 200Χ15 1000Χ10 κτλπ,υπαρχει αλλος τροπος να παιρνω πιο πολλα περα απο τα 400 μ.ο συνηθισμενα κοινς? μετα απο καθε ματς....


Καταρχάς για αυτό που ρωτάς για τα coins. Όχι δεν υπάρχει άλλος τρόπος για boost από όσο ξέρω. Μόνο αν παίζεις ενάντια στην team of the week που σου δίνει περισσότερα ανάλογα με το επίπεδο δυσκολίας ή αν παίζεις single player cup.

Για 6ρι θα βάλεις τον De Rossi, από όσους έχω χρησιμοποιήσει είναι ο καλύτερος, τρομερός στο 1vs1 και έχει και καλές πάσες. Επίθεση μην αλλάξεις εκτός αν δεν τραβάει για πολλά ματς κάποιος. Είσαι κομπλέ και με τον Niang ως αλλαγή.
Ο Dybala είναι καλός γιατί είναι ευέλεκτικος αλλά έχει τρομερό μειονέκτημα στη δύναμη, του βάζουν σώμα πανεύκολα. Δεν αξίζει τα coins παρά μόνο σε σύστημα με 2 επιθετικούς. Ο Barzagli είναι απίστευτος αλλά δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά με Μανωλά, κράτα Μανωλά. Ο Χαντάνοβιτς έχω ακούσει και καλά και κακά λόγια. Εγώ τον Μπουφον τον προτείνω 100% αν έχεις τα coins.

Μια χαρά τη βρίσκω την ομάδα σου. Στον Higuain βάλε Hunter chemistry αν έχεις(είναι σπάνιο, σχεδόν πάντα δεν βρίσκεις να αγοράσεις). Στα μπακ και στο 6ρι βάλε stay always back και στους RW/LW να κάνουν cut inside. Γενικά υπομονή θες και ανάλογα με το τι αντιμετωπίζεις να σκέφτεσαι πιθανές αλλαγές.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Feb 2017 12:31 - 17 Feb 2017 12:33 #193911 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
FIFA 17 Winter Upgrades

Από σήμερα και μέχρι τις 27 Ιανουαρίου η ΕΑ θα αυξήσει στο Ultimate Team τα στατιστικά σε αρκετούς παίχτες λόγο των συνεχώς καλών εμφανίσεων τους. Οι κάρτες τους θα είναι όπως οι κανονικές σε εμφάνιση αλλά με ανεβασμένα στατιστικά.

Ήδη έγιναν αυξήσεις σε στατιστικά για το Career mode σε αρκετούς παίχτες και θα ακολουθήσουν σήμερα σε παίχτες στο Ultimate Team.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Feb 2017 14:46 #193949 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Fifa 17: The Journey Part #16 .
Δείτε το τελευταίο μέρος όπου ο Μάνος τερματίζει το The Journey και κατακτά το double!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Feb 2017 10:56 - 22 Feb 2017 10:58 #194027 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Έχουν γίνει ήδη αυξήσεις και μειώσεις στα στατιστικά πολλών παικτών στο Ultimate Team, τα λεγόμενα Winter Upgrades που γίνονται κάθε χρόνο. Μπορείτε να τις δείτε όλες στο Futhead

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2017 19:21 #194610 by Ανδρέας
Replied by Ανδρέας on topic FIFA 17
στο ultimate team γινεται να εχω 2 ομαδες?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2017 23:49 #194647 by Μάνος Γρυπάρης
Replied by Μάνος Γρυπάρης on topic FIFA 17

Andreasvanik wrote: στο ultimate team γινεται να εχω 2 ομαδες?

Ναι. Πας στο Squads και από εκεί το ρυθμίζεις. Αρχικά αν δεν σου δίνει 2ο Squad βγες έξω από το Ultimate Team και πήγαινε στο Catalogue (στο Shop), κατηγορία "Ultimate Team" και ξεκλείδωσε το χαρακτηριστικό αυτό του 2ου Squad.




800 εκατομμύρια δολάρια το Ultimate Team ετησίως

Η Electronic Arts ανακοίνωσε ότι από το Ultimate Team έβγαλε 800 εκατομμύρια δολάρια για την φετινή σεζόν, 20% περισσότερα από το Fifa 16 Ultimate Team.

Το ποσό αυτό ισοδυναμεί με τα μισά έσοδα online υπηρεσιών όλων των άλλων games της. Αν μη τι άλλο δεν την λέμε τυχαία "στρογγυλή θεά".

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Mar 2017 15:23 #195190 by Ανδρέας
Replied by Ανδρέας on topic FIFA 17
παιδια χρειαζομαι μια βοηθεια to fut account μου κλειδωθηκε και δεν μπορω να μπω
μπορω να το ξεκλειδωσω?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Mar 2017 17:13 #195203 by Μάνος Γρυπάρης
Replied by Μάνος Γρυπάρης on topic FIFA 17
Μήπως χρησιμοποίησες κάποιο online shop αγοράς coins?
Σε αυτή την περίπτωση η EA κάνει bans να ξέρεις.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Mar 2017 20:45 #195224 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Andreasvanik wrote: παιδια χρειαζομαι μια βοηθεια to fut account μου κλειδωθηκε και δεν μπορω να μπω
μπορω να το ξεκλειδωσω?


Στείλε στο support τους. Αν έχεις αγοράσει coins ξέχασε το το θέμα πάντως, είναι πολύ αυστηροί πλέον και όπως σου έγραψε ο Μάνος κάνουν bans χωρίς έλεος.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification