Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σειρές: Γενική συζήτηση/Ποιες βλέπετε

17 Apr 2007 10:40 #30187 by Anna R
Aπο ξένες σειρές βλέπω κυρίως το CSI, το Prison Break και το One tree hill. Aντε και καμια φορά τη σειρα Veronica Mars αν και δεν με ενθουσιάζει.
Παλιότερα έβλεπα και τη σειρά Gilmore Girls αλλά μου την έσπαγε που όλοι μα όλοι οι πρωταγωνιστές ήταν με την χιουμοριστική ατάκα στο στόμα... :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Apr 2007 17:06 #30198 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Αλήθεια το Six Feet Under το έχει δει κανείς?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Apr 2007 19:07 #30377 by Στέλιος Αβραμίδης
Eγώ προσφάτα είδα το Bones μια σειρά αμερικάνικη με μια ανθρωπολόγο. Δεν ήταν και άσχημη.

Που είσαι 24??????????????????????????

Εδώ πρέπει να γράψω κάτι βαρύγδουπο?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 May 2007 01:36 #31817 by penny
Βλέπω τον 'Υπαστυνόμο Μπέκα' με τον Ιεροκλή Μιχαηλίδη, κι έχω να πω ότι είναι πολύ αξιόλογη παραγωγή. =)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 May 2007 11:42 #31830 by Σπύρος Κλαουδάτος

Random-NPC\ wrote: Eγώ προσφάτα είδα το Bones μια σειρά αμερικάνικη με μια ανθρωπολόγο. Δεν ήταν και άσχημη.

Που είσαι 24??????????????????????????

Θα πω καμμια κουβεντα για το 24...Τετοιο αναμασημα οπως αυτο της 6ης σεζον δεν εχω ξαναδει. Μιλαμε ότι γινεται το εχουν δειξει με τον ενα τροπο η τον αλλο σε προηγουμενες σεζον. Κορεσμος.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jul 2007 03:48 #34657 by Petros Kitsaras
εγω βλεπω Lost , heroes , stargate atlantis, το Sg1 τελειωσε στη 10 season του(οσοι δεν το ξερουν) και ετιμαζετε μια τριτι!!! , painkiller jane , και κατι ιαπονεζικα cartoon naruto, bleach αυτα..... πολλα ειναι :S

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jul 2007 08:24 #34663 by a Guest
Eγώ έχω κολλήσει με το House MD
Τρείς σεζόν είναι,κορυφαία σειρά

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jul 2007 16:11 #35333 by penny

JaCk_RiDeR\ wrote: εγω βλεπω Lost , heroes , stargate atlantis, το Sg1 τελειωσε στη 10 season του(οσοι δεν το ξερουν) και ετιμαζετε μια τριτι!!! , painkiller jane , και κατι ιαπονεζικα cartoon naruto, bleach αυτα..... πολλα ειναι :S


Όλα αυτά τα βλέπεις την ίδια περίοδο? :?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jul 2007 10:57 #35579 by Kostas Sotiropoulos
Doctor Who:

H μακροβιότερη sci-fi σειρά στην ιστορία της TV. Προβάλλεται από το BBC. Αναβίωσε το 2005 με νέα επεισόδια και συνεχίζει ακάθεκτη. Την προβάλλει η τηλεόραση του ΣΚΑΙ κάθε Σάββατο στις 15:00. Η πρώτη γνωριμία ήταν επιτυχής. :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jul 2007 14:11 #35581 by Thanasis Kaleas
Egw vlepw o.c. prison break(apisteyti seira) kai fysika froutopia!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.