Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Cinema: Νέες ταινίες

26 Apr 2017 23:49 #197559 by Angel
Resident Evil: Vendetta Trailer

Πρόκειται για μια CGI ταινία και μπορείτε να δείτε το trailer της παρακάτω.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 May 2017 22:55 #197865 by Georgios Manolis
Έρχεται το έπος! :ohmy:
Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν όσοι διάβασαν τα βιβλία αλλά ξέρω οτι εγώ που δεν τα έχω διαβάσει το περιμένω πως και πως.


The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 May 2017 22:58 #197866 by Angel
Πρίν λίγο είδα το xXx Return of Xander Cage.Κλασσική Αμερικανιά με μέτριο στόρυ και πολλή δράση.Ότι πρέπει για να περάσει η ώρα σου ευχάριστα.Πολλή ποζεριά όμως έβαλαν στον Vin Diesel και μετά απο ένα σημείο ήθελα να ξεράσω :P

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2017 09:41 #197878 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

the_prophet1987 wrote: Έρχεται το έπος! :ohmy:
Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν όσοι διάβασαν τα βιβλία αλλά ξέρω οτι εγώ που δεν τα έχω διαβάσει το περιμένω πως και πως.

Δεν έχουν ακουστεί καλά λόγια από όσους έχουν διαβάσει τα βιβλία. Ούτε εγώ τα έχω διαβάσει αν και πρέπει μιας και είναι το μεγαλύτερο έργο του Κινγκ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2017 14:19 #197889 by Georgios Manolis

Shikabane_Hime7 wrote:

the_prophet1987 wrote: Έρχεται το έπος! :ohmy:
Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν όσοι διάβασαν τα βιβλία αλλά ξέρω οτι εγώ που δεν τα έχω διαβάσει το περιμένω πως και πως.

Δεν έχουν ακουστεί καλά λόγια από όσους έχουν διαβάσει τα βιβλία. Ούτε εγώ τα έχω διαβάσει αν και πρέπει μιας και είναι το μεγαλύτερο έργο του Κινγκ.


Ναι λένε οτι έχουν αλλάξει πολλά και τους καταλαβαίνω γιατί το ίδιο έχει συμβεί και με άλλες μεταφορές απο βιβλία σε ταινίες η παιχνίδια.Εμένα πάντως μου άρεσε αυτό που είδα στο trailer.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 May 2017 17:39 #198197 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δείτε το Red Band Trailer του Baywatch!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2017 17:32 #198503 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Το τελευταίο trailer για το War for the Planet of the Apes!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 13:41 #198614 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Άντρας μήνυσε τη κοπέλα που βγήκε ραντεβού επειδή έστελνε μηνύματα κατά τη διάρκεια του Guardians Of The Galaxy 2


Σίγουρα το να μιλούν και να στέλνουν μηνύματα κατά τη διάρκεια μιας παράστασης δεν είναι και ότι καλύτερο και πολλούς μας εκνευρίζει. Έτσι ο 37χρονος Brandon Vezmar έκανε μήνυση στη κοπέλα που βγήκαν πρώτο ραντεβού γιατί έστελνε sms κατά τη διάρκεια της παράστασης του Guardians of the Galaxy Vol. 2. Ο Vezmar ζητάει πίσω τα $17.31 που πλήρωσε για το εισιτήριο της κοπέλας. Δήλωσε ότι η κοπέλα ενεργοποίησε το κινητό της τουλάχιστον 10-20 φορές μέσα σε 15 λέπτα στέλνοντας διαρκώς μηνύματα και ότι μετά την παράσταση έφυγε χωρίς να τον...μεταφέρει με το αμάξι και ότι δεν του απαντούσε όταν της ζήτησε τα λεφτά πίσω. Η κοπέλα όταν έμαθε για το γεγονός ζήτησε να μη γίνει γνωστό το όνομα της και δήλωσε ότι όλο αυτό είναι τρελό, ότι δεν έστελνε συνέχεια μηνύματα, ότι είχε το κινητό της στο αθόρυβο και ότι δεν είναι κακός άνθρωπος, απλά είχε βγει ένα ραντεβού.

Ο σκηνοθέτης της ταινίας James Gunn όταν έμαθε για το περιστατικό είπε προφανώς αστειευόμενος ότι στη κοπέλα δεν αξίζει μόνο μήνυση αλλά και φυλακή.

Προσωπικό σχόλιο: Γελάει ο κόσμος με τον τύπο...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 14:33 #198618 by Αγγελική Γοργορίνη
Ευτυχώς τουλάχιστον που κατάλαβε η καημένη η κοπέλα με τι τρελάρα πήγε να μπλέξει. :P

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 May 2017 11:57 #198841 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
SPIDER-MAN: Homecoming Trailer 3

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification