Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

03 Mar 2018 16:30 #213093 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Πολύ διασκεδαστικό το ότι υπάρχει πληθώρα ατόμων που γουστάρουν πόλεμο και θέλουν η χώρα να πάει σε πόλεμο. Καλύτερα να συνέλθουν πριν να είναι αργά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Mar 2018 22:05 #213109 by Georgios Manolis
Mr. Dododi Δεν ξέρεις πως σε νιώθω φίλε μου!24 ώρες δεν είναι αρκετές... :dry:

Shikabane_Hime7 Προφανώς δεν εκτιμούν τη ζωή τους για να τα λένε αυτά.Αλλά το χειρότερο είναι οτι δεν εκτιμούν και τις ζωές των άλλων.Δεν μπορούν να καταλάβουν οτι κανένας πόλεμος δεν έχει λογική και γίνεται για τις εγωιστικές ανάγκες κάποιου άλλου.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2018 17:53 #213146 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Όχι μόνο αυτό, αλλά δεν έχουν ιδέα τι γίνεται σε έναν πόλεμο. Έχω ακούσει ιστορίες από τους παππούδες μου που είναι να σου σηκώνεται η τρίχα...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Mar 2018 20:58 #213200 by Aνέστης Αδαμίδης
Θέλεις να πάρεις σκύλο και σκέφτεσαι τις τρίχες που θα γεμίζει το σπίτι. Σκέφτεσαι να πας σε σκύλο που έχει τρίχωμα το οποίο δεν μαδάει τόσο. Μετά θυμάσαι ότι δεν έχεις δουλειά και δε θα μπορείς να συντηρείς το σκύλο. Για τίποτα δεν είναι πια αυτή η χώρα! Γι' αυτό γεμίσαμε αδέσποτα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Mar 2018 10:44 #213223 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Αδέσποτα γεμίσαμε κυρίως επειδή οι περισσότεροι είναι ανεύθυνοι, για να μην πω καμιά άλλη λέξη. Παίρνουν σκυλιά νομίζοντας ότι είναι ρομπότ και ότι δεν θα χρειάζονται ιδιαίτερη φροντίδα και με την πρώτη δυσκολία τα παρατάνε. Πρέπει να γίνουν αυστηρότεροι οι νόμοι γιατί την πληρώνουν τσάμπα τα ζωντανά. Μένει το άλλο αδέσποτο και βρομίζει και καλά ένα μέρος ή δαγκώνει κάποιον. Ποιος φταίει; Τι υποδομές υπάρχουν για να φιλοξενήσουν τα αδέσποτα και να τα προστατέψουν; Παιδεία υπάρχει; Σκατοχώρα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Mar 2018 17:35 #213231 by Lyricaldemon
Επιτέλους ήλιος και ζέστη!Λονδίνο είχαμε γίνει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Mar 2018 15:10 #213262 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Εγώ θα πω το αντίθετο. Αρχές Μάρτη και ζέστη μωρέ; Τι θα γίνει το καλοκαίρι δηλαδή; Πως θα τη βγάλω πέρα; ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ! Πρέπει να μετακομίσω σε καμιά βόρεια χώρα, δε πάει άλλο. Μόνο κρύο και συννεφιά ρε! Ευτυχώς σήμερα φυσάει λίγο εδώ Κερατσίνι/Πειραιά.

Επίσης να προτείνω στους συνσοκολατόφιλους την ΙΟΝ Dark με Super Fruits, απλά επική γεύση(και εμφάνιση συσκευασίας με μοβ μαύρο)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Mar 2018 21:47 #213447 by Blood Prince
Από σήμερα και την άλλη εβδομάδα έχω άδεια απο την δουλειά οπότε ευκαιρία για περισσότερο χρόνο για διάβασμα όσον αφορά τις φοιτητικές μου υποχρεώσεις αλλά και κάψιμο με το Dark Souls 2 Scholar of the first sin με το οποίο έχω ξετρελαθεί. xD

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Mar 2018 16:29 #213509 by Lyricaldemon
Λασποβροχές είπαν,θα πεθάνουμε θα βρέχει είπαν,Λιακάδα.Πετυχημένο παλι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2018 21:03 #213544 by Μάρκος Ασκανιάν
Είναι μια περίοδος που με κυνηγά ένα μαύρο συννεφάκι μονίμως πάνω από το κεφάλι μου. Να φυσήξει κάποιος, να φύγει...

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification