Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Έχεις ποτέ.......?

10 Nov 2017 17:17 #208292 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Συνήθως κρατάω το τι νιώθω μέσα μου και όταν έρθει η ώρα μπορεί να ξεσπάσω και να χάσω το δίκιο μου. Έχει τύχει όμως αυτό που περιγράφεις και ήταν απολαυστικό. Τώρα κοντοζυγώνει και η ώρα που θα τα ακούσει μια "φίλη" μου γιατί έχει και η υπομονή τα όρια της.

Έχεις ποτέ κανονίσει κάτι με παρέα, να συμβεί κάτι και να ξεχάσεις να πας;
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Dec 2017 15:50 #209917 by Μάρκος Ασκανιάν
Δυστυχώς ναι, γιατί αφαιρέθηκα με ένα μαγαζί όπου πέτυχα γνωστό και έκατσα μαζί του. Αν δεν με έπαιρνε τηλέφωνο η παρέα, θα τους είχα ξεχάσει εντελώς!

Έχεις ποτέ τσαντιστεί τόσο με κάποιο videogame όπου έπιασες τον εαυτό σου να βρίζει ή να πετάξεις controller;

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Dec 2017 17:43 #210049 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ου καλά είσαι! Πολλές φορές, ειδικά με το FIFA Ultimate Team!

Έχεις ποτέ πάει σε σινεμά και να σε πάρει ο ύπνος;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jan 2018 17:40 #210952 by Αγγελική Γοργορίνη
Όχι, ποτέ. Εδώ δε με έχει πάρει ποτέ ο ύπνος όταν βλέπω ταινία στο σπίτι.

Έχεις παρατήσει ποτέ game επειδή δε μπορούσες με τίποτα να βγάλεις κάποιο boss?

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2018 11:20 #210983 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ναι και μάλιστα ήταν το final boss. Στο Prototype το τελικό boss ήταν πάνω σε ένα αεροπλανοφόρο και θυμάμαι ήταν αρκετά δύσκολο και επειδή εγώ δεν είχα κάνει upgrade κάτι συγκεκριμένες κινήσεις για να κάνω κάτι combo δεν μπορούσα να τον βγάλω. Προσπάθησα πάρα πολλούς τρόπους με καμιά 20ρια load, μετά τσέκαρα στο internet και είδα τη βλακεία που έκανα με τα upgrades και το παράτησα γιατί με είχε κουράσει, απλά τσέκαρα το φινάλε στο youtube.

Έχεις ποτέ αγοράσει κάτι και να το μετανιώσεις αμέσως μετά;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jan 2018 02:13 #211060 by Αγγελική Γοργορίνη
Κάποια "μεγάλη" αγορά (πχ κινητό, pc, κλπ) σίγουρα όχι, γιατί ψάχνομαι αρκετά πριν πάρω κάτι. Τώρα για κάποιο μικροαντικείμενο ίσως στο παρελθόν, αν και δε θυμάμαι σίγουρα.

Σου έχει συμβεί ποτέ, να αλλάξεις γνώμη για κάποιο θέμα πολλές φορές μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα και στο τέλος να έχεις μπερδευτεί τόσο πολύ, που να μη μπορείς να κρίνεις σωστά σχετικά με αυτό?

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jan 2018 10:41 #211067 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Να αλλάξω γνώμη όταν ψάξω κάτι καλύτερα ή δω την οπτική γωνία άλλου ατόμου ναι. Πολλές φορές ώστε στο τέλος να είμαι αναποφάσιστος όχι, γενικά είμαι σταθερός θα έλεγα στις απόψεις μου, μόνο αν όντως καταλάβω ότι κάνω σίγουρα λάθος αλλάζω γνώμη.

Έχεις ποτέ πάει για ορειβασία;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jan 2018 13:06 #211071 by Angel
Replied by Angel on topic Έχεις ποτέ.......?
Όχι και θα ήθελα όπως και ελεύθερη πτώση...Ελπίζω κάποια στιγμή στη ζωή μου να τα κάνω.

Έχεις παρατήσει ποτέ κάποιο παιχνίδι στη μέση επειδή σου έσπαγε τα νεύρα;

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 17:41 #211105 by Αγγελική Γοργορίνη
Όσα παιχνίδια έχω παρατήσει, είναι εκείνα που δε μου άρεσαν τελικά και με κούραζαν. Τα μόνα που μου έχουν σπάσει πραγματικά τα νεύρα είναι αυτά της σειράς Dark Souls και Bloodborne (και οι κλώνοι τους, πχ Salt & Sanctuary), αλλά τα έχω μέσα στην καρδιά μου οπότε δε θα τα παρατούσα για κανένα λόγο.

Έχεις δει ποτέ κάποιο όνειρο σε συνέχειες? Είτε το ίδιο βράδυ είτε σε διαφορετικά.

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2018 12:35 #211130 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ναι όταν ήμουν μικρός έβλεπα σχεδόν πάντα σε συνέχειες. Χαρακτηριστά θυμάμαι που για περίπου μια εβδομάδα έβλεπα σε συνέχεια μια ολόκληρη περιπέτεια, κυνηγητό από δεινόσαυρους και άλλα πολλά τρελά. Τα είχα γράψει σε ένα τετράδιο για να τα θυμάμαι, τα έχω κάπου στο πατάρι μας σε σχολικές τσάντες. Ελπίζω δηλαδή, γιατί τώρα τελευταία η μάνα μου είχε αρχίσει να κάνει purge σε παλιά πράγματα.

Έχει τύχει ποτέ να σηκωθείς υπνοβάτης και αν ναι τι έγινε;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification