Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Monopoly

05 Nov 2010 18:10 #83492 by Άγγελος Φασούλης
Κορυφή! Ειδικά με την έκδοση του μπομπ σφουγγαράκι :P είχα καεί! Και από ότι είδα κυκλοφορεί και για PS3 τώρα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 19:19 #83494 by Νικολής Ασημάκης
Καλούλη καπιταλιστικό επιτραπέζιο το οποίο πλέον βαριέμαι αρκετά εύκολα. Παραμένει όμως σταθερή αξία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 20:07 #83500 by eliminator
Replied by eliminator on topic Monopoly
Τέλειο επιτραπέζιο. Σαν παιδί ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσα να έχω...μια monopoly ήμουν φανατικός.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 20:22 #83501 by Vasilis Mavrikis
Replied by Vasilis Mavrikis on topic Monopoly
Χρονια του πολλα λοιπον! κι εγω που νομιζα οτι ηταν τουλαχιστον 100 χρονων.κοιτα να δεις...ακομα κι ο παππους μου του ριχνει μια δεκαετια στην πλατη!Αραγε πως να ήταν η πρώτη monopoly?I wonder...τώρα θα πουλιεται πολυ ακριβα στο ebay. :-k

Alcatraz wrote: Ποτέ μου δεν έχω παίξει αυτό το επιτραπέζιο. Χρόνια πολλά Μονόπολη!

Πλακα κανεις ετσι? Υπαρχει ανθρωπος που δεν εχει παιξει monopoly :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 20:27 #83503 by lavezzi7
Replied by lavezzi7 on topic Monopoly
Happy Birthday Monopoly!!! :D

Πολύ ωραίο επιτραπέζιο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 20:32 - 05 Nov 2010 22:59 #83506 by Lalo007
Replied by Lalo007 on topic Monopoly
Καλο επιτραπεζιο,αλλα στο wii που δοκιμασα δεν λεει τιποτα.Απιστευτα βαρετο...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 20:47 #83509 by Στέφανος Τρίγγας

Alcatraz wrote: Ποτέ μου δεν έχω παίξει αυτό το επιτραπέζιο. Χρόνια πολλά Μονόπολη!


Εχεις γινει world class gamer και δεν εχεις παιξει ποτε monopoly, εισαι ελεος noobling.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 22:03 #83510 by Andr
Replied by Andr on topic Monopoly
ποσο καψιμο εχει πεσει με τη μονοπολη.ειναι τοσο βαρετη αλλα τη παιζουν και τοσοι πολλοι

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 22:19 #83514 by Ιβάν
Replied by Ιβάν on topic Monopoly

ThunderHawk wrote:

Alcatraz wrote: Ποτέ μου δεν έχω παίξει αυτό το επιτραπέζιο. Χρόνια πολλά Μονόπολη!


Εχεις γινει world class gamer και δεν εχεις παιξει ποτε monopoly, εισαι ελεος noobling.

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω παίξει πολλά επιτραπέζια. Ήθελα αλλά δεν είχα με ποιον. Μοναχογιός είμαι για αυτό!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2010 22:20 #83515 by Στέφανος Τρίγγας

Alcatraz wrote:

ThunderHawk wrote:

Alcatraz wrote: Ποτέ μου δεν έχω παίξει αυτό το επιτραπέζιο. Χρόνια πολλά Μονόπολη!


Εχεις γινει world class gamer και δεν εχεις παιξει ποτε monopoly, εισαι ελεος noobling.

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω παίξει πολλά επιτραπέζια. Ήθελα αλλά δεν είχα με ποιον. Μοναχογιός είμαι για αυτό!


Φίλους δεν έχεις;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification