Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

27 Jun 2017 11:08 #200550 by Angel

Mr.Dododi wrote: Τερμάτισα τα Terminator Salvation (PS3), Uncharted (PS3), 007: Nightfire, Agent Under Fire, Everything or Nothing (Xbox) και συνεχίζω με Uncharted 2 (PS3), Halo Wars (Xbox One), Back to the future (PS4), Terminator: Dawn of fate (Xbox) και Wipeout Fusion (PS2). Πολύ πράμα βρε παιδί μου!


Που τα θυμήθηκες τα Everything or Nothing και Nightfire....Πωπωωω το Everything or Nothing το είχα λιώσει στο PS2...Παιχνιδάρα.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2017 17:15 #200569 by Angel
Τερμάτισα μόλις το Get Even.Έχω να πω τα εξής: θεϊκο σεναριακά,υπέροχο soundtrack και απίστευτο voice acting.Προσωπικά το πιστολίδι του δεν με τρέλανε αλλά το υπόλοιπο gameplay ήταν ενδιαφέρον και διασκεδαστικό.Έχει ωραίους γρίφους, όχι κάτι το πολύ δύσκολο ούτε χρονοβόρο.Για εμένα must play!

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2017 18:14 #200572 by Νικηφόρος Μητράκος
Δεν έχω ιδέα. Τι θα μου προτείνατε?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2017 10:48 #200596 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Phobos wrote: Δεν έχω ιδέα. Τι θα μου προτείνατε?


Θα προσπαθήσω να σε κάνω convert xD

Παίξε το πρώτο Deus Ex(2000) αν δεν το έχεις παίξει. Αν και τα γραφικά έχουν γεράσει σχετικά άσχημα οι υπόλοιποι τομείς αγγίζουν την τελειότητα. Υπάρχει και το Revision Mod(δωρεάν στο steam) που το σουλουπώνει αρκετά.
The following user(s) said Thank You: Βασιλης Γαλανος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2017 14:48 #200729 by Αγγελική Γοργορίνη
Αυτήν την εβδομάδα έπαιξα μερικά σύντομα σε διάρκεια παιχνίδια: Shrouded in Sanity, What Remains of Edith Finch και MANDAGON (το οποίο είναι δωρεάν στο Steam για όποιον ενδιαφέρεται και θα σας απασχολήσει για περίπου 40' με 1 ώρα). Επίσης, ασχολήθηκα λίγο και με το Hammerwatch.
Για το What Remains of Edith Finch έχω να πω ότι ήταν μια υπέροχη εμπειρία και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Ο τρόπος που σου δίνεται η ιστορία κάθε μέλους της οικογένειας κάθε φορά με άφηνε έκπληκτη και πιο διαδραστικός και έξυπνος δε θα μπορούσε να είναι. Για μένα αυτό ήταν το νούμερο ένα των θετικών του παιχνιδιού, για να μη μιλήσω για τα πανέμορφα γραφικά και το τοπίο. Δύσκολα θα μπορούσε να αφήσει κάποιον ασυγκίνητο η όλη ιστορία της οικογένειας Finch που χαρακτηρίζεται από μεγάλη τραγικότητα. Είναι απ' αυτά τα παιχνίδια που δεν περνούσε καν η σκέψη απ' το μυαλό μου να κάνω ένα διάλειμμα και να το συνεχίσω αργότερα.
Χθες, ξεκίνησα το δεύτερο και τελευταίο dlc του Dark Souls III, The Ringed City που το περίμενα πόσο καιρό τώρα. Απ' την αρχή το επιβλητικό του τοπίο και οι εχθροί φυσικά, κόβουν την ανάσα. Άνετα θα μου μονοπωλήσει το ενδιαφέρον μέχρι να το τερματίσω.

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2017 17:10 #200731 by Angel
Ξεκίνησα το Metro 2033 Redux που τσίμπησα απο τα steam sales.Παράλληλα παίζω και το Shadwen το οποίο έχει μεν την πλάκα του αλλά μπορεί να σε εκνευρίσει αφάνταστα όταν το μικρό κοριτσάκι ΠΗΓΑΙΝΟΈΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΈΝΟ. :D

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2017 21:39 #200797 by Βασιλης Γαλανος
Παίζω ακόμα το Kingdoms of Amalur. Δεν περίμενα να με τραβήξει τόσο όταν το πρώτο ξεκίνησα, αλλά το gameplay και το τεράστιο του περιεχόμενο το κάνουν ιδιαίτερα εθιστικό.

Πήρα από τα sales το Knights of the Old Republic και τ Warhammer 40.000 Dawn of War 2 τα οποία είναι έτοιμα κατεβασμένα στο stand by.

''Stand fast. Stand Strong. Stand together. Hackett out."
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2017 22:17 #200799 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Χωρίς ρεύμα από νωρίς το μεσημέρι και το πρόβλημα φτιάχτηκε πριν λίγο(κόλαση από τη ζέστη) οπότε θα πέσει ολονυχτία με Yu-Gi-Oh Legacy of The Duelist

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jul 2017 00:14 #200807 by Νικολής Ασημάκης
Τερμάτισα το Event [0] και παίζω Undertale και Steamworld Heist παράλληλα για να έχω indie υλικό για το μέλλον. B)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jul 2017 11:32 #200882 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Τελείωσα το Batman της Telltale. Ωραίο το στόρυ, πιστό στο γενικότερο ύφος του Σκοτεινού Ιππότη και ωραίος και ο main villain. Ήταν ουσιαστικά μια φρέσκια και διαφορετική ιστορία με πολλές αλλαγές. Τεράστιο αρνητικό η απίστευτα μικρή διάρκεια, 3-4 ώρες παιχνίδι για 23 ευρώ...Έλεος! Τα τεχνικά προβλήματα της Telltale δυστυχώς ήταν εμφανέστατα και σε αυτό το τίτλο.

Ξεκίνα το State of Decay: Year One Edition. Αυτό το παιχνίδι είναι πραγματικά φτιαγμένο για όσους γουστάρουν ζόμπια! MUST HAVE για τους fans του είδους! Open world συνδυασμός Walking Dead με This War of Mine! Έχει κάποια θεματάκια με bugs αλλά μέχρι στιγμής το πρόσημο είναι πολύ θετικό! Είναι και αρκετά δύσκολο γιατί θέλει σωστή διαχείριση στη βάση σου και στο πως χρησιμοποιείς τους χαρακτήρες σου και επίσης μπορείς πολύ εύκολα να πεθάνεις αν είσαι απρόσεχτος.

Τα κλασσικά που παίζω πλέον κάθε μέρα από λίγο συνεχίζουν να είναι το Yu-Gi-Oh Legacy of The Duelist και το Shadowverse.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification