Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Λέξη-Κλειδί

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

Περισσότερα
08/11/2017 17:24 #208211 από Lyricaldemon
Lyricaldemon απάντησε στο θέμα: Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?
Συνέχεια στο Van Hellsing The Final Cut,lvl 40 και συνεχίζω!Τρομερά τα hidden eggs και το χιούμορ με το companion!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15/11/2017 00:53 #208362 από Divine Raiden
Divine Raiden απάντησε στο θέμα: Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?
Ξεκίνησα το στόρυ του BF1 μέχρι να βγεί το Battlefront και έχω εντυπωσιαστεί με το gameplay και με τα γραφικά...Δεν περίμενα να το σηκώνω στα ultra στα 1080p με σταθερά 60 fps γιατί λένε ότι είναι πάρα πολύ βαρύ...Λογικά στο Multiplayer θα είναι πιο βαρύ.

"The man who lies asleep will never waken fame, and his desire and all his life drift past him like a dream, and the traces of his memory fade from time like smoke in air, or ripples on a stream".
Dante Alighieri

Περισσότερα
15/11/2017 11:05 #208368 από Shikabane_Hime7
Shikabane_Hime7 απάντησε στο θέμα: Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?
Λόγο ενός θέματος με το PC μου έχω περιοριστεί σε λίγα πράγματα, Hearthstone και Football Manager 2016.

Περισσότερα
16/11/2017 16:37 #208424 από Lyricaldemon
Lyricaldemon απάντησε στο θέμα: Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?
Προσπαθω να τερματίσω το σκασμένο το van helsing final cut,τεράστιο είναι!60 lvl και συνεχίζω!

Περισσότερα
18/11/2017 14:56 #208488 από Divine Raiden
Λιώνω Star Wars Battlefront 2....Το παιχνίδι είναι έπος!

"The man who lies asleep will never waken fame, and his desire and all his life drift past him like a dream, and the traces of his memory fade from time like smoke in air, or ripples on a stream".
Dante Alighieri
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Shikabane_Hime7

Περισσότερα
18/11/2017 16:54 #208491 από Sephiroth
Sephiroth απάντησε στο θέμα: Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?
Ολοκλήρωσα το Persona 5.Μου πήρε μόλις :) 136 ώρες για 100%. Τρομερό παιχνίδι,ωραία ιστορία,φανταστική ατμόσφαιρα, ίσως από τα καλύτερα OST στο ps4. Τώρα δεν ξέρω με τι να συνεχίσω.Skyrim ή τα 4 Kingdom Hearts? Πάντα για ps4

Περισσότερα
18/11/2017 17:07 #208493 από Dovahkiin
Dovahkiin απάντησε στο θέμα: Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?
Πριν λίγες μέρες ξεκίνησα το Lords of the Fallen και με έχει εντυπωσιάσει σε μεγάλο βαθμό. Για μένα δε δικαιολογούνται οι τόσες μέτριες και αρνητικές κριτικές που έχει πάρει. Dark Souls δεν είναι εννοείται κι ούτε περιέχει πρωτότυπες ιδέες, αλλά το θεωρώ έναν καλό κλώνο του. Παράλληλα, θα συνεχίσω το Penumbra: Overture.

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": the_prophet1987, Shikabane_Hime7

Περισσότερα
19/11/2017 01:42 #208506 από Divine Raiden

Sephiroth έγραψε: Ολοκλήρωσα το Persona 5.Μου πήρε μόλις :) 136 ώρες για 100%. Τρομερό παιχνίδι,ωραία ιστορία,φανταστική ατμόσφαιρα, ίσως από τα καλύτερα OST στο ps4. Τώρα δεν ξέρω με τι να συνεχίσω.Skyrim ή τα 4 Kingdom Hearts? Πάντα για ps4

Kingdom Hearts δεν το συζητώ καν!

Dante Alighieri

Περισσότερα
19/11/2017 08:13 - 19/11/2017 12:50 #208517 από Shikabane_Hime7
Shikabane_Hime7 απάντησε στο θέμα: Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

Sephiroth έγραψε: Ολοκλήρωσα το Persona 5.Μου πήρε μόλις :) 136 ώρες για 100%. Τρομερό παιχνίδι,ωραία ιστορία,φανταστική ατμόσφαιρα, ίσως από τα καλύτερα OST στο ps4. Τώρα δεν ξέρω με τι να συνεχίσω.Skyrim ή τα 4 Kingdom Hearts? Πάντα για ps4

Skyrim βρε, ατελείωτες ώρες παιχνιδιού!
Τελευταία διόρθωση: 19/11/2017 12:50 από Divine Raiden.

Περισσότερα
19/11/2017 12:50 #208518 από Divine Raiden

Shikabane_Hime7 έγραψε:

Skyrim βρε, ατελείωτες ώρες παιχνιδιού!

Ψάχνω το downvote! :P :P

Dante Alighieri

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.754 δευτερόλεπτα