Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld: Γενικά/Προτάσεις/Upgrades

21 Aug 2017 20:02 #204147 by Aνέστης Αδαμίδης
Παιδιά, δυσκολεύομαι να βάλω φωτογραφίες στα post. Μπορείτε να μου δώσετε μερικές οδηγίες; Ή μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη λειτουργία των συνημμένων;
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Aug 2017 20:05 - 22 Aug 2017 20:36 #204148 by Πιέρρος Φουστέρης

TheReaper wrote: Παιδιά, δυσκολεύομαι να βάλω φωτογραφίες στα post. Μπορείτε να μου δώσετε μερικές οδηγίες; Ή μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη λειτουργία των συνημμένων;

Από την ημέρα του upgrade, υπάρχει πρόβλημα με τα attachments. Μία πρόχειρη, αλλά εξίσου χρήσιμη επιλογή είναι να βάλετε εικόνες μέσω της εξής διαδικασίας:
1) Δεξί κλικ στην εικόνα που θέλετε κι επιλέγετε "Copy Image Address" (αν έχετε ελληνικό μενού, βρείτε την αντίστοιχη επιλογή)
2) Έρχεστε στο post σας, γράφετε [img]paste εδώ το URL της εικόνας[ /img]
3) Όταν πατήσετε "Submit", η εικόνα θα εμφανίζεται κανονικά.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
The following user(s) said Thank You: Aνέστης Αδαμίδης, Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Aug 2017 23:09 #204169 by Angel
Εικόνες μπορείτε επίσης να ανεβάσετε πατώντας στο attachments-->add files.Το πρόβλημα είναι οτι δεν παίρνει πολλές μαζί.Δηλαδή αν θέλετε να ανεβάσετε πχ 3 εικόνες πρέπει να ανεβάσετε την πρώτη κάνοντας το post και έπειτα να κάνετε 2 φορές ακόμα edit και να προσθέσετε τις αλλες δυο μεμονωμένα.Δηλαδή add και post την 1η,edit,add και post την 2η και τελικώς πάλι edit,add και post για την 3η.Όσο πιο απλά μπορούσα το έγραψα...Υπάρει και ο άλλος τρόπος που ανέφερε ο Πιέρρος σε περίπτωση που μπορείτε να πάρετε το link της εικόνας αλλιώς αναγκαστικά θα πρέπει να το κάνετε με τα attachments.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2017 04:15 #204176 by Grigoris
Ειτε χ πατησω ειτε read more γιατι παντα μα παντα μου εμφανιζει αυτο το μυνημα στη σελιδα των αγαπημενων μου τοπικς?

"Βελτίωση στην ταχύτητα του GameWorld.gr (10 Μαρ 2017)"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2017 18:59 #204187 by Aνέστης Αδαμίδης
Χωρίς να είμαι κάνας ειδήμων και χωρίς να γνωρίζω πράγματα εκ των έσω, θα πω απλά ότι ίσως το έχουν στα καρφιτσωμένα θέματα. Μπορεί να το κλείνεις εσύ, αλλά θα το βγάλει ξανά και ξανά. Αυτή είναι η έννοια του καρφιτσωμένου θέματος. Υποθέτω. Τώρα πως διαφορετικά το αντιλαμβάνεσαι εσύ, ούτε να φανταστώ μπορώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2017 00:23 - 28 Aug 2017 00:25 #204459 by Χαράλαμπος Οικονόμου
Καλησπέρα!
Δεν υπάρχει η επιλογή "Edit post" στα παλιά post μου. (λείπει από Actions > Edit Post).
π.χ. στο gameworld.gr/forum/aggelies/152347-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%...tlecry-ps2-collector-s-edition

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2017 00:39 #204461 by Μάνος Γρυπάρης
Στα παλια απο ενα μηνα και πανω παντοτε ελειπε διοτι καποιος μια φορα ειχε τσακωθει με αλλους αναγνώστες και πήρε σβάρνα όλα τα topics του και τα αντικατέστησε με τελίτσες. Οπότε καταλαβαίνεις.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Χαράλαμπος Οικονόμου

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2017 00:48 #204463 by Χαράλαμπος Οικονόμου

Manos wrote: Στα παλια απο ενα μηνα και πανω παντοτε ελειπε διοτι καποιος μια φορα ειχε τσακωθει με αλλους αναγνώστες και πήρε σβάρνα όλα τα topics του και τα αντικατέστησε με τελίτσες. Οπότε καταλαβαίνεις.


Καλά κάνατε τότε.
Απλά το photobucket αποφάσισε να χρεώνει την χρήση εικόνων σε ιστοσελίδες τρίτων και πλέον δεν φαίνονται στις πωλήσεις οι εικόνες που έχουμε εκεί, αλλά ένα generic placeholder.

Θα κάνω reply στον εαυτό μου προσθέτοντας ξανα΄τις εικόνες.

Thanks Μάνος!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2017 01:03 - 16 Jun 2022 00:54 #204465 by Μάνος Γρυπάρης
Τοτε στειλε email στο info [ατ] gameworld.gr με links των topics και τις εικόνες (με ονομα αρχειου τον κωδικο του topic ή του post) και θα το φτιάξουν.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Χαράλαμπος Οικονόμου

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Aug 2017 21:24 #204647 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Στην κατηγορία των blogs δε φορτώνουν οι σελίδες 8, 9 και 11.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification