Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld: Γενικά/Προτάσεις/Upgrades

15 Aug 2017 22:04 #203923 by Grigoris
Που μπορω να βρω τα φορουμ που εχω δηλωσει σαν αγαπημενα γιατι σε αυτο το λινκ "www.gameworld.gr/forum/mytopics" δεν εχει τα αγαπημενα μου τοπικς.

Και απο το λιγο που εψαξα δεν βρισκω καπου να με παει στα αγαπημενα μου τοπικς.

Στο login -> profile ->αγαπημενα δεν μου δειχνει τα αγαπημενα μου τοπικς.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Aug 2017 18:43 #203951 by Μάνος Γρυπάρης
Τα Blogs επέστρεψαν
Μπορείτε και πάλι να δημοσιεύσετε τα νέα blogs σας από το μενού Community/Blogs .

Βεβαιωθείτε ότι όλα δουλεύουν σωστά και ψάξτε καλά την εφαρμογή για να δούμε αν υπάρχουν άλλα λάθη που πρέπει να διορθωθούν.

Για τα Favorite topics ρώτησα και περιμένω απάντηση.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Aug 2017 12:44 - 17 Aug 2017 12:46 #203983 by Grigoris
Γιατι ενω εχω τσεκαρει την επιλογη "να με θυμαται οταν κανω log in" δεν παραμενω συνδεδεμενος στο site και πρεπει καθε φορα να κανω "log in" οπως και σε καθε ποστ που γραγω ειναι ηδη τσεκαρισμενο χωρις να το εχω τσεκαρει εγω το κουτακι "Check this box to be notified of replies to this topic."???

Ποτε θα διορθωθουν αυτα τα προβληματα?
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Aug 2017 15:59 #203997 by Blood Prince

fits79 wrote: Γιατι ενω εχω τσεκαρει την επιλογη "να με θυμαται οταν κανω log in" δεν παραμενω συνδεδεμενος στο site και πρεπει καθε φορα να κανω "log in" οπως και σε καθε ποστ που γραγω ειναι ηδη τσεκαρισμενο χωρις να το εχω τσεκαρει εγω το κουτακι "Check this box to be notified of replies to this topic."???

Ποτε θα διορθωθουν αυτα τα προβληματα?


Για το δεύτερο που αναφέρεις ισχύει.Τώρα όσον αφορά το Log In στην δικιά μου την περίπτωση τουλάχιστον ο κωδικός είναι αποθηκευμένος στον μπράουσερ κανονικά...απλά λογικά όταν κλείνεις τον μπράουσερ αποσυνδέεσαι αλλά δεν το θεωρώ πρόβλημα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Aug 2017 16:36 - 17 Aug 2017 16:37 #204002 by Grigoris
Κι ομως και τα 2 ειναι προβλημα απο τη στιγμη που δεν κανουν τη δουλεια που πρεπει να κανουν.
Και εξηγω οταν διαλεγεις να σε θυμαται πρεπει να σε θυμαται παντα μεχρι να αποσυνδεθεις εσυ χειροκινητα απο τη στιγμη που δεν το κανει δεν δουλευει οπως θα επρεπε να δουλευει και το ιδιο ισχυει στο συνεχεια τσεκαρισμενο "Check this box to be notified of replies to this topic" μιας και η δουλεια του δεν ειναι να ειναι μονιμως τσεκαρισμένο αλλα να το τσεκαρει ο καθε ενας αν θελει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Aug 2017 16:53 #204003 by Πιέρρος Φουστέρης
Αγαπητοί fits79 και Blood Prince, αν κάνατε τον κόπο να ψάξετε λίγο πριν παραπονεθείτε για τα 2 αυτά θέματα, θα βλέπατε ότι έχουν αναφερθεί πολύ νωρίτερα. Συγκεκριμένα, για το subscribe στα topics έχει βρεθεί λύση εδώ κι εβδομάδες . Όσον αφορά το log in, μας κάνει όλους αυτόματα log out το σύστημα μετά από ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα, για να πετάει όσους είναι "AFK" και να πηγαίνει πιο γρήγορα το site/forum, όπως είπε ο Μάνος 1-2 σελίδες πριν. Ελπίζω να μην έχετε άλλα θέματα, αλλά, αν έχετε, είστε ευπρόσδεκτοι να τ' αναφέρετε, αφού, πρώτα, τσεκάρετε αν έχουμε ήδη αναφέρει κάποια λύση.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Aug 2017 00:27 - 18 Aug 2017 02:07 #204016 by Grigoris
Το ξερουμε οτι εχουν ηδη αναφερθει ειδικα το θεμα με το ηδη τσεκαρισμενο κουτακι υπαρχει και απο τις παλιας μορφης theme απλα το αναφεραμε παλι γιατι πολυ απλα μετα απο τοσους μηνες/χρονο δεν εχουν διορθωθει ακομα και ειναι ενοχλητικα.
Edit: Θα δοκιμασω την λυση που προτεινει ο Μανος και βλεπουμε

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Aug 2017 13:43 - 19 Aug 2017 13:51 #204060 by Grigoris
Οσο αφορα το παντα τσεκαρισμενο τετραγωνακι στη επιλογη "Check this box to be notified of replies to this topic." λυθηκε με τον τροπο που λεει ο μανος σε προηγουμενο λινκ/ποστ.

Εμενα προσωπικα μου ειναι πολυ σπαστικο να πρεπει να κανω log in καθε φορα που επισκεπτομαι το site ειδικα αν ειναι μετα απο μερικες ωρες.

Και πως ξεφορτωνομαστε το μυνημα για την ταχυτητα του site γιατι παρολο που το εχω διαβασει αυτο εμφανιζεται μονιμως στο λινκ με τα αγαπημενα μου τοπικς.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Aug 2017 14:14 - 19 Aug 2017 14:18 #204062 by Angel
Αγαπητέ fits, οπως έχει αναφερθεί, το logout γίνεται για να είναι γρηγόροτερο το site.Δεν γίνεται μόνο σε εσένα αλλά και σε εμάς.Δεν είναι μεγάλος κόπος να πατήσεις δυο clicks κάθε φορά που θες να μπείς στο Site ειδικά αν έχεις επιλέξει ο browser να θυμάται τον κωδικό σου και θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις να το αναφέρεις σαν πρόβλημα γιατί γίνεται για την δικιά μας ταχύτερη εξυπηρέτηση.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Aug 2017 14:35 - 22 Aug 2017 16:39 #204063 by Grigoris
Αρχικα ειναι προβλημα. Και εγω δεν θελω να εχω αποθηκευμενα στον οποιον browser τους κωδικους μου και καθε φορα τους παταω οποτε ναι ειναι ταλαιπωρια καθε 10 ή οσες ωρες ειναι να πρεπει να κανεις παλι login.

Και στην ουσια αυτο ακυρωνει την επιλογη που εχει στην login οθονη που μπορεις να τσεκαρεις και λεγεται "να με θυμασαι", τουλαχιστον βγαλτε εντελως αυτη την επιλογη απο την login οθονη αφου στην ουσια την εχετε αχρηστεύσει.

Και πραγματικα δεν νομιζω αυτη η δυνατητα να μενει καποιος μόνιμα συνδεδεμενος κανει το site/forum να σέρνεται.

Ειδικα αν δεν ειναι καποιος στο site και δεν πλοηγείται καν παρολο που παραμενει συνδεδεμενος πως γινεται να κανει το site/forum ποιο αργο?

Please Log in or Create an account to join the conversation.