Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε

21 Aug 2017 20:37 #204158 by Aνέστης Αδαμίδης
Αφού βρήκαμε λοιπόν λύση, για να αρχίσουμε να ανεβάζουμε τα δώρα μας οι νικητές σιγά-σιγά. Ξεκινάω εγώ με το Roccat Sense mousepad που πήγα σήμερα να παραλάβω. Σημειωτέον, είδα την κούτα με τα δώρα και ξεχειλίζει! Άντε να τα πάρετε!

The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης, Angel

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Aug 2017 23:14 #204171 by Angel

TheReaper wrote: Αφού βρήκαμε λοιπόν λύση, για να αρχίσουμε να ανεβάζουμε τα δώρα μας οι νικητές σιγά-σιγά. Ξεκινάω εγώ με το Roccat Sense mousepad που πήγα σήμερα να παραλάβω. Σημειωτέον, είδα την κούτα με τα δώρα και ξεχειλίζει! Άντε να τα πάρετε!


Mεγειές!Εγώ ακόμα περιμένω να έρθει ειδοποίηση απο το ταχυδρομείο.Όταν με το καλό έρθει θα ανεβάσω και εγω :D

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2017 20:44 - 02 Sep 2017 01:44 #204194 by Νικηφόρος Μητράκος

TheReaper wrote: Αφού βρήκαμε λοιπόν λύση, για να αρχίσουμε να ανεβάζουμε τα δώρα μας οι νικητές σιγά-σιγά. Ξεκινάω εγώ με το Roccat Sense mousepad που πήγα σήμερα να παραλάβω. Σημειωτέον, είδα την κούτα με τα δώρα και ξεχειλίζει! Άντε να τα πάρετε!


Τούμπανος! Αντε καλοφαγωτο και συγχαρητήρια σε ολους οσους κερδισαν! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2017 21:50 #204713 by Ιορδάνης Παπαδόπουλος
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Sep 2017 13:14 #205168 by Βασίλης Σπετσιέρης
Πήρα και εγώ το δώρο που κέρδισα, το Horizon Zero Dawn.Τα δύο τελευταία βράδια κοιμήθηκα στις 4 και αυτό επειδή έμεινε το controller από μπαταρία.Πρόκειται για φανταστικό παιχνίδι, ευχαριστώ και πάλι για το δώρο

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jan 2018 23:37 #211090 by Georgios Manolis
Επιτέλους μετά απο ένα μήνα και κάτι αν δε κάνω λάθος,έφτασε.Αν δεν τον παίζανε στα ΕΛΤΑ και δε χρειαζόταν να δώσω 10 ευρώ για να ξανασταλεί συστημένο,θα είχε έρθει πολύ νωρίτερα.Πάλι κερδισμένος είμαι γιατί είναι σαν να αγόρασα keyboard με 10 ευρώ.Αλλά γιατί να πληρώνεις,για μ@λ@κί@ που κάναν άλλοι...
Δε θα μείνω σε αυτό γιατί στο Ελλαδιστάν αυτά είναι απλά καθημερινά πράγματα.
Ευχαριστώ τα παιδιά του Gameworld και γι αυτό το δώρο και θα το τεστάρω στις πιο "αντίξοες συνθήκες" χαχαχα ενοείται! :cheer:

Υ.Γ. Δε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία για κάποιο λόγο!Το δώρο είναι το Speedlink Rapax Keyboard.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 03:03 #211091 by Angel

the_prophet1987 wrote: Επιτέλους μετά απο ένα μήνα και κάτι αν δε κάνω λάθος,έφτασε.Αν δεν τον παίζανε στα ΕΛΤΑ και δε χρειαζόταν να δώσω 10 ευρώ για να ξανασταλεί συστημένο,θα είχε έρθει πολύ νωρίτερα.Πάλι κερδισμένος είμαι γιατί είναι σαν να αγόρασα keyboard με 10 ευρώ.Αλλά γιατί να πληρώνεις,για μ@λ@κί@ που κάναν άλλοι...
Δε θα μείνω σε αυτό γιατί στο Ελλαδιστάν αυτά είναι απλά καθημερινά πράγματα.
Ευχαριστώ τα παιδιά του Gameworld και γι αυτό το δώρο και θα το τεστάρω στις πιο "αντίξοες συνθήκες" χαχαχα ενοείται! :cheer:

Υ.Γ. Δε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία για κάποιο λόγο!Το δώρο είναι το Speedlink Rapax Keyboard.


Τσάκισε το αγορίνα!!Λιώσε το!!

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 18:47 #211107 by Πιέρρος Φουστέρης
Με 'γεια σε όλους τους νικητές των διαγωνισμών μας και "καλοφάγωτα" τα δώρα σας! Δεν έχουν τελειώσει οι γιορτές ακόμα, οπότε καείτε με την ψυχή σας!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2018 15:25 - 13 Jan 2018 20:35 #211381 by Stelios Soteriou
Γεια σας. Για το διαγωνισμό που τελείωσε (το Game of the Year), πότε θα σταλούν τα δώρα;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2018 20:11 #211390 by Angel
Όταν σταλούν τα σχετικά emails σε όλους τους νικητές και εκείνοι απαντήσουν τότε θα αρχίσουν να στέλνονται και τα δώρα.(εκτός απροόπτου φυσικά) Λίγη υπομονή και όλα θα γίνουν.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification