Ειδήσεις Διαγωνισμοί Δώρα για τους Users του μήνα

Δώρα για τους Users του μήνα

Tuesday, 29 Jul 2014  | in Διαγωνισμοί  | Γράφτηκε από τον Μάνος Γρυπάρης   | (16 σχόλια)
http://www.gameworld.gr/media/reviews/photos/original/fe/d8/a4/Gifts-gifts-22226532-2048-1536-2-81-1406656430.jpg
 

Δώρα για τους Users του μήνα

Κάθε πρώτη του μήνα σας γεμίζουμε δωράκια!

Πριν από μερικές ημέρες μοιράσαμε δεκάδες δώρα προς τα veteran members του GameWorld.

Από σήμερα ανακοινώνουμε ότι κάθε 1η μέρα του μήνα θα μοιράζουμε δώρα στους πιο ενεργούς users του GameWorld! Συγκεκριμένα, τα δώρα θα δίνονται για τους παρακάτω αναγνώστες:
1)Ο χρήστης που θα συγκεντρώσει τα περισσότερα xp του μήνα (τα βλέπετε πάντοτε στο Community/Top Users).
2)Ο χρήστης που θα γράψει το Blog του μήνα στην κατηγορία Community/Blogs. Η ψηφοφορία διεξάγεται μεταξύ των μελών του GW σε αυτό το forum topic. Προς αποφυγή ψήφων από διπλά accounts μετρούν μόνο οι απαντήσεις από users που έχουν Level 5 στο προφίλ τους.
3)Ο χρήστης που θα ψηφιστεί ως Member of the month στο σχετικό forum topic. Προς αποφυγή ψήφων από διπλά accounts μετρούν μόνο οι απαντήσεις από users που έχουν Level 5 στο προφίλ τους.

Οι αναγνώστες των κατηγοριών 1 και 2 κερδίζουν για δώρο είτε video game είτε συλλεκτικό αντικείμενο. Ο αναγνώστης της κατηγορίας 3 κερδίζει μίνι δωράκι.

Κάθε 1η του μήνα όλα τα ενεργά μέλη του GameWorld στο εξής θα ανταμείβονται για την υποστήριξή τους στο site. Σας ενημερώνουμε επίσης ότι το Forum Upgrade έχει ολοκληρωθεί κατά 75%, η εμφάνισή του είναι καλύτερη από ποτέ και η συμμετοχή σας εκεί μετράει στο xp του προφίλ σας κανονικά όπως πριν.

Καλή επιτυχία σε όλους!

Mόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια. Παρακαλούμε κάντε πρώτα Login στο site. Αν δεν έχετε λογαριασμό στο GameWorld τότε κάντε Register και στη συνέχεια Login.

Σχόλια  

#1 +6 ilovegames (Level 25) 29/07/2014 21:00
Πολύ καλή κίνηση από το gameworld. Φαίνεται θα πρέπει να συμμετέχω πιο ενεργά και όχι μόνο να διαβάζω τα άρθρα :D
#2 +2 Shallow (Level 15) 29/07/2014 21:01
Mας κακομαθαίνετε.. ..αλλά μας αρέσει!!!! :P
#3 +2 thomas99n (Level 7) 29/07/2014 21:22
μπράβο στην καλή δουλειά του gameworld συνεχίστε έτσι
#4 +3 ATG94 (Level 12) 29/07/2014 21:24
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον ilovegames, activity activity activity! :lol:
#5 +3 NoGood! (Level 24) 29/07/2014 21:26
Ευχαριστούμε πολύ GameWorld!!! :lol: :lol:
#6 +3 shadowbath (Level 7) 29/07/2014 21:28
Πραγματικα,απο τοτε που αρχισα να μπαινω στο gameworld,στα forum και διαφορες αναρτησεις και οχι να διαβαζω μονο οτι ανεβαζετε στο facebook,καταλα βα ποσο ωραιο ειναι αυτο που κανετε :)
#7 +3 policymaker (Level 9) 29/07/2014 21:45
Μπράβο στο gameworld! Συνεχίστε έτσι, πολλά συγχαρητήρια!
#8 +3 Manos (Level 36) 29/07/2014 22:23
Παραθέτοντας ilovegames:
Πολύ καλή κίνηση από το gameworld. Φαίνεται θα πρέπει να συμμετέχω πιο ενεργά και όχι μόνο να διαβάζω τα άρθρα :D

Χάθηκες εσύ. Κανόνισε! :-)

Παραθέτοντας shadowbath:
Πραγματικα,απο τοτε που αρχισα να μπαινω στο gameworld,στα forum και διαφορες αναρτησεις και οχι να διαβαζω μονο οτι ανεβαζετε στο facebook,καταλαβα ποσο ωραιο ειναι αυτο που κανετε :)

Τώρα πια που έχουμε ένα σωστό forum σε εμφάνιση και λειτουργικότητα αξίζει ακόμη περισσότερο να είστε κι εσείς μέρος της προσπάθειας.

Παραθέτοντας policymaker:
Μπράβο στο gameworld! Συνεχίστε έτσι, πολλά συγχαρητήρια!

Ευχαριστούμε Άγγελε ;-)
#9 +3 nikos123 (Level 21) 29/07/2014 22:23
Άλλη μια καλή κίνηση από gameworld!!! Με τέτοιες κινήσεις που κάνετε θα αυξηθεί σίγουρα ο κόσμος στο site!
#10 +1 Zaratoth (Level 28) 29/07/2014 22:38
Συγχαρητήρια για τα νέα δώρα. Στον προηγούμενο διαγωνισμό, όμως, για τους βετεράνους, προσωπικά δεν μου ήρθε κάποιο mail. Πως θα γίνει η παραλαβή του δώρου;
#11 +2 Mr.Dododi (Level 25) 29/07/2014 23:25
Δεν χρειάζεται να πρωτοτυπήσω και να πω κάτι παραπάνω. ΜΠΡΑΒΟ και πάλι ΜΠΡΑΒΟ σε όλο το Gameworld!!! Keep up και συνεχίστε την εξαιρετική δουλειά! ;-) :D
#12 +2 zaylen (Level 9) 30/07/2014 01:05
Έχω και άλλη μια ιδέα, να ψηφίζουμε το σχόλιο του μήνα με ένα μίνι δώρο και αυτό, κάθε μήνα το σχόλιο με τα περισσότερα like να κερδίζει.. !
#13 +3 deratop (Level 25) 30/07/2014 02:20
Αγαπάμε gameworld, αξίζει να συμμετέχουμε όπως μπορούμε όχι μόνο για τα δώρα αλλά γιατί γινόμαστε μέρος αυτής της μεγάλης παρέας και πιστέψτε με αξίζει ;-)
#14 +2 Agisilaosss (Level 21) 30/07/2014 02:51
Δωστε δωρα στο λαο ρεε.!!! Για ακομα μια φορα δειχνετε το ποιο ειναι το καλυτερο ελληνικο gaming site.!
#15 +1 Manos (Level 36) 30/07/2014 03:18
Παραθέτοντας Zaratoth:
Συγχαρητήρια για τα νέα δώρα. Στον προηγούμενο διαγωνισμό, όμως, για τους βετεράνους, προσωπικά δεν μου ήρθε κάποιο mail. Πως θα γίνει η παραλαβή του δώρου;

Θα έρθει, απλά λόγω του upgrade κάποιες αποστολές καθυστέρησαν.
#16 DD Cyber (Level 2) 19/05/2015 13:20
Μπράβο παιδιά Πολύ καλή κίνηση από το gameworld. Φαίνεται θα πρέπει να συμμετέχω πιο ενεργά και όχι μόνο να διαβάζω τα άρθρα
πράβο στην καλή δουλειά του gameworld συνεχίστε έτσι
Πραγματικα,απο τοτε που αρχισα να μπαινω στο gameworld,στα forum και διαφορες αναρτησεις και οχι να διαβαζω μονο οτι ανεβαζετε στο facebook,καταλα βα ποσο ωραιο ειναι αυτο που κανετε :)
By the way καλή τύχη σε όλους.